25.9. - Třídní schůzky

Domov Severka a 2. B

Nejenže nám končí školní rok, ale také jsme se dnes v tomto školním roce naposledy setkali s našimi kamarády z Domova Severka v Jiříkově. V květnu jsme je pozvali do sportovního areálu, kde jsme se s nimi utkali v minigolfu. Dnes jsme navštívili společně hasiče v Rumburku, kde nám ochotně ukázali  hasičárnu, vybavení a oblečení  hasiče, které jsme si také mohli vyzkoušet a veškerou techniku, kterou potřebují. Někteří si také mohli zkusit rozhodit a zase smotat hadice, což nebyla žádna legrace. Moc se nám líbilo stát  se na chvíli také hasičem či hasičkou a děkujeme všem za toto setkání.
No a s našimi kamarády se zase budeme setkávat v příštím školním roce, na co se už moc těšíme!

Žáci 2. B  s p. uč. Mgr. Renátou Hegnerovou

ZáříDalší »

• Branný den
  • Přednáška o Vermikompostování
  • 2. lekce plavání
  • 2. lekce plavání
  • 3. lekce plavání
  • 3. lekce plavání
  • Buchtobraní VIII.r
  • VII. roč. - adaptační program s SVP Jiříkov
  • I.A - sázení stromu míruProjekt Les ve škole
  • Třídní schůzky
  • 4. lekce plavání
  • 4. lekce plavání
  • 1. schůzka Ekotýmuod 14:00 hod.
  • Den bez výuky
partner partner partner partner partner