Třída II. a III. C

Jedním ze základních principů  naší třídy je připravené prostředí, které podporuje zájem žáka, vnitřně ho motivuje k práci, učí  samostatnosti a  zodpovědnosti.

Pro výuku jsou klíčové Velké příběhy, které děti uvádějí do všech oblastí vzdělávání.

Součástí pracovního dne dále je:
Cvičení ticha a koncentrace, kdy se děti vzájemně naladí na klidnou atmosféru.

V rámci daných pravidel si žák vybírá pomůcku, se kterou chce pracovat. Učí se  respektu k sobě, druhým a okolí.

Z Velkých příběhů a dalších témat si děti zpracovávají své obrázkové knihy – lapbooky, které dále prezentují ostatním dětem, vyhledávají z nich informace při opakování tématu.

Děti dále spolupracují a předávají si své zkušenosti prostřednictvím matematiky prof. Hejného, která skvěle rozvíjí logické myšlení dětí.

Důležitou součástí vzdělávání je propojení s okolím prostředím, spolupráce s odborníky.

Přidanou hodnotou je spolupráce s rodiči, které se velmi cením.

logologologo

ČervenecDalší »

partner partner partner partner partner