25.9. - Třídní schůzky

Vypouštění lososů

V pátek 5. května  na nás u školy čekala paní Judová, aby nás dopravila k malým lososům. Nastoupili jsme do autobusu, který nás odvezl do Vysoké Lípy. K Dolskému Mlýnu  jsme pokračovali pěšky. Cesta nám ubíhala rychle, neboť jsme poznávali bylinky, hledali kamínky a hráli hry. Když jsme dorazili k vysněným lososům, tak nám pan Juda na obrázcích přiblížil jejich život a putování.
V prosinci si naše třída adoptovala 30 rybiček. Vešli se nám do jednoho kyblíku a vypustili jsme je jako první z několika tisíců. Byl to pro nás všechny nevšední zážitek, na který budeme s láskou vzpomínat celý život. Doufáme, že se k nám jednou lososi vrátí, tak jako i my se rádi vracíme domů.

ZáříDalší »

• Branný den
  • Přednáška o Vermikompostování
  • 2. lekce plavání
  • 2. lekce plavání
  • 3. lekce plavání
  • 3. lekce plavání
  • Buchtobraní VIII.r
  • VII. roč. - adaptační program s SVP Jiříkov
  • I.A - sázení stromu míruProjekt Les ve škole
  • Třídní schůzky
  • 4. lekce plavání
  • 4. lekce plavání
  • 1. schůzka Ekotýmuod 14:00 hod.
  • Den bez výuky
partner partner partner partner partner