EkoCinema

Ve čtvrtek 20. dubna se konala akce s názvem Ekocinema. Připravili jsme ji my, žáci 9. ročníku, za vydatné pomoci učitelů, především pak pana Rattaye a paní Salovové,
Na jedno dopoledne se ze školy stalo kino, z některých tříd promítací sály a na chodbě v prvním patře se objevily občerstvovací stánky. Protože co by to bylo za kino bez koly a popkornu?
V devíti třídách naší školy zhlédli žáci vybrané filmy – téma bylo předem dáno: ekologie, příroda, voda. Bohužel byly všechny filmy v různých cizích jazycích, některé sice byly opatřeny titulky, ale ani ty sledování malým žáčkům moc neusnadnily. Snažili jsme se vybrat takové filmy, které by pro naše děti byly co nejpřijatelnější. Zvlášť některé filmy se opravdu moc líbily.
Celý den byl zábavný, poučný a my jsme měli možnost vyzkoušet si přípravu větší akce a zdokonalit se v organizování takových akcí pro více lidí. Ne všechno se úplně povedlo, tak máme zkušenost pro příště, i když už na jiné škole, při jiné příležitosti.
Stejně nás to moc bavilo a užili jsme si to.

Žáci IX. třídy

logologologo

ČervenecDalší »

partner partner partner partner partner