25.-26. 4. - Den Země

Team Beans zaujali ve škole i na plese

Tanec vždy byl a je výrazem radosti z pohybu, noblesy a elegance. Tuto myšlenku potvrdila část žáků z deváté třídy, kteří se v rámci projektu Sto let republiky věnovali nácviku choreografie spojující historii i současnost tance. Dá se říci, že šest krásných dívek podpořených tanečním a především hereckým uměním tří mladých mužů tancem několik týdnů přímo žilo. A tak se zrodila taneční skupina Team Beans. Krásné retro šaty, pocházejí z dílny paní ředitelky Ivany Preyové, podtrhly jedinečnost vystoupení, strasti nácviku s tanečníky sdílela Jana Veselá. Poděkování patří také studentce varnsdorfského Leoně Jelínkové, která tým vedla během nácviku nejtěžší části – zvedačky. Vše nakonec klaplo a diváci v závěru projektu odměnili tanec bouřlivým potleskem. Není tedy divu, že skupina obdržela pozvání k vystoupení na Reprezentačním plese Krásné Lípy, kde se nejen ujala předtančení, ale spolupracovala i na módní přehlídce. Děkujeme za tuto příležitost předávat dál potěšení z tance a dobrou náladu.

PaedDr. Jana Veselá

Duben
  • 8,00 - I.A, IV.A - divadelní představení (divadlo Vdf.)
  • V. B buchtobraní
  • Odznak všestranosti
  • 9. roč. - VĚNEČEK
  • Zápis do prvních tříd14:30- 17: 00
  • Bubnování
  • Dětská univerzita
  • Šluknovský správňák
  • III.C - pečení velikonočních jidášů
  • 14,00 - 17,00 - konzultační hodiny VI.A
  • IV.B - exkurze Zubrnice
  • III.C - Velikonoční tvoření s rodičiOd 16,30 hod.
23 24 25 26 27 28