27.6. - Slavnostní předávání vysvědčení 9. ročníku

Předvánoční čas IV. B

Měsíc prosinec je spojován s adventním obdobím a přípravou na Vánoce. Je to také čas, kdybychom neměli myslet jen na sebe, ale snažit se potěšit ostatní. A o to my jsme se opravdu snažili. Sobě jsme udělali radost, že jsme navštívili výstavu Betlémů v Jiříkově, kde nás srdečně přivítali manželé Podzimkovi a následně jsme navštívili Muzeum v Rumburku, kde se o nás opět postarala pěkným výkladem paní Lišková a ukázala nové expozice betlémářské, ale i nádhernou výstavu hodin.
Ve škole si advent připomínáme zpíváním krásných koled, a abychom si to nenechali jen pro sebe, ale svým zpěvem potěšili více lidí, navštívili jsme, tak jako každý předvánoční čas Domov se zvláštním režimem v Krásné Lípě. Tam jsme si společně s uživateli zazpívali, ale i zatancovali.
Těsně před Vánocemi jsme se také zastavili na schodech Radnice, kde jsme potěšili všechny zaměstnance společně s panem starostou. Také oni nás překvapili, že si s námi zazpívali jednu z krásných koled.
Nejen zpíváním jsme rozehřáli srdíčka, ale také jsme se zapojili do rozdávání dárečků - přání v akci Ježíškova vnoučata, kdy jsme paní Jiřince zaslali svá vánoční výtvarná díla, tak jak si to přála.
Těší nás, že jsme v tomto krásném čase také zapálili v srdcích plamínky pokoje, lásky, spokojenosti a naděje. Přejeme si, abychom tyto plamínky udržovali i nadále po celý nový rok 2019.

Žáci IV.B s p.uč.Mgr.Renátou Hegnerovou

Červen

• I.C - medonosná stezka (Varnsdorf)
  • II.A - exkurze čokoládovna10,00
  • Přírodovědná soutěž SNPČŠ
  • VII. + VIII. Exkurze Arboretum Sněžná
  • I.C - školní výlet
  • IX. - školní výlet
  • I. A Buchtobraní
  • Třídní schůzky budoucí 1. ročníkOd 17:00 hod.
  • IX. - školní výlet
  • I.A - školní výlet