28.2. - Den otevřených dveří

AKTUALITYPředvánoční čas IV. B

thumb

Měsíc prosinec je spojován s adventním obdobím a přípravou na Vánoce. Je to také čas, kdybychom neměli myslet jen na sebe, ale snažit se potěšit ostatní. A o to my jsme se opravdu snažili. Sobě jsme udělali radost, že jsme navštívili výstavu Betlémů v Jiříkově, kde nás srdečně přivítali manželé Podzimkovi a následně jsme navštívili Muzeum v Rumburku, kde se o nás opět postarala pěkným výkladem paní Lišková a ukázala nové expozice betlémářské, ale i nádhernou výstavu hodin.
Ve škole si advent připomínáme zpíváním krásných koled, a abychom si to nenechali jen pro sebe, ale svým zpěvem potěšili více lidí, navštívili jsme, tak jako každý předvánoční čas Domov se zvláštním režimem v Krásné Lípě. Tam jsme si společně s uživateli zazpívali, ale i zatancovali.
Těsně před Vánocemi jsme se také zastavili na schodech Radnice, kde jsme potěšili všechny zaměstnance společně s panem starostou. Také oni nás překvapili, že si s námi zazpívali jednu z krásných koled.
Nejen zpíváním jsme rozehřáli srdíčka, ale také jsme se zapojili do rozdávání dárečků - přání v akci Ježíškova vnoučata, kdy jsme paní Jiřince zaslali svá vánoční výtvarná díla, tak jak si to přála.
Těší nás, že jsme v tomto krásném čase také zapálili v srdcích plamínky pokoje, lásky, spokojenosti a naděje. Přejeme si, abychom tyto plamínky udržovali i nadále po celý nový rok 2019.


Žáci IV.B s p.uč.Mgr.Renátou Hegnerovou

Vyhledávání

NOVÉ FOTOGRAFIE

logologologologo

Projekty

KALENDÁŘ AKCÍ

« Předchozí

Leden
2019
Další »
PoÚtStČtSoNe
 1
  • Vánoční prázdniny
10 11 12 13 
14
  • 10,00 . II.A návštěva knihovny
15
  • 15,30 třídní schůzky I.C
16
  • 10,55 - III.A venkovní výuka
17 18 19 20 
21 22 23
  • II.A - buchtobraní
24 25 26 27 
28 29 30 31    
Konec školního roku
partner partner partner partner partner partner
Copyright © 2014 Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa. Vytvořilo studio Web-Style.cz